czwartek, 15 marca 2012

Aaaa... śpioszki dwa


Dzisiaj krótko: w weekend zrobiłam zdjęcia drugiemu śpioszkowi, który powstawał razem z pierwszym. I tak teraz mogą siedzieć obok siebie i nastrajać do spania.
Obecnie jeszcze tworzę jajka frywolitkowe, ostatnie zdjęcia następnym razem, a teraz muszę szybko uciekać, niestety obowiązki wzywają.

Życzę miłego dnia.... aaaa....:))

piątek, 9 marca 2012

Pierwsza porcja jaj

Dzisiaj szybki post i migawka z moich ostatnich prac robótkowych.
Ostatnio siedzę nad jajami:))) I muszę przyznać że idzie mi średnio... myślałam, że robi się je szybciej, a ja mam ostatnio mało czasu na robótki, i ozdabianie jaj idzie mi opornie, ale się zaparłam, i w sumie nie wiem z jakim efektem.
Część jaj będzie do powieszenia, część na piku, ale to na koniec.
Tak więc zapowiadana pierwsza porcja;I jeszcze z okazji wczorajszego święta, Wszystkiego najlepszego dla wszystkich kobietek!!!!
Przesyłam słoneczne uściski:))


wtorek, 6 marca 2012

Przedwiosennie

Na wielu blogach robi się już wielkanocnie, więc i ja w końcu mogę pokazać coś skończonego na Wielkanoc. Reszta projektów wielkanocnych w trakcie realizacji, może zdążę:) Ciąglę brakuje mi czasu i nie mogę zrobić wszyskiego co bym chciała.  Czas ucieka przez palce i tyle się wokół dzieje..... a życie mamy jedno....
Ale do rzeczy; oto moje dwa wymęczone koszyczki wielanocne. Jeden robiłam dwa wieczory, ale usztywnienie ich, to było dopiero wyzwanie, uszywniałam i suszyłam, uszytwniałam i suszyłam i tak cały tydzień:)

W weekend miałam okazję być u siebie w leśnym zakątku, więc skorzystałam i cyknęłam parę fotek ze spaceru w piękną pogodę.A na koniec nasz nieodłączny towarzysz spacerów:)))

I tylko żal, że u siebie mogę być tylko w weekendy.

Dziękuję Wam, że jeszcze do mnie zaglądacie i zostawiacie czasami ślad po sobie:))
I witam ciepło nowych obserwatorów. Mam nadzieję że zadomowicie się u mnie, zapraszam.
Gorące uściski dla wszystkich dobrych duszyczek:))))