piątek, 28 października 2016

Wrzosowo

Miałam sweter zrobiony z fioletowej włóczki, który mi się już nie podobał; sprułam go więc i po improwizowałam trochę. W planach miała być inna bluzka, ale wyszła chusta i jak na razie dwie broszki. Jeszcze trochę zostało więc zobaczymy co wymyślę:) A pruło się ciężko; włóczka lekko się mechaci i nie jest łatwo pruć oczek, ale udało się.  Chusta z pewnością się przyda:)


Chustę i broszki zgłaszam do jesiennego wyzwania "Wrzos kontra dynia" z bloga DIY. Odcienie fioletu nawiązują do różnych odcieni jesiennego wrzosu.

Zrobiłam jeszcze delikatny komplecik szydełkowy dla pewnej młodej damy na prezent.
Komplecik dosyć uniwersalny: sznurek z kwiatkami może być naszyjnikiem, paskiem lub opaską na włosy, a krótszy może być bransoletką bądź obróżką. Myślę że to nie ostatni mój projekt tego typu. Fajnie się przy nim bawiłam, a i młodej damie przypadł do gustu (mam nadzieję:)

Powoli wracam do blogowego świata więc "pędzę" na inne blogi.
Pozdrawiam gorąco osoby które tu zawitały:))

piątek, 21 października 2016

Znowu się pojawiam:)

Oj długo mnie tu nie było:( od ponad roku się nie pojawiłam na blogerze. Tęskniłam za pisaniem i oglądaniem innych blogów, ale czas nie pozwalał. Przepadłam w realu i wiele się działo (niekoniecznie dobrego) samo życie.....
Postanowiłam powoli wracać do świata blogowego i znowu pokazywać swoje prace, planuję też pisać jeszcze innego bloga (ale zobaczymy czy czas mi pozwoli).
Nie będę się dzisiaj rozpisywać bo muszę nadrobić zaległości a innych blogach więc wrzucam parę zdjęć prac jeszcze niepokazywanych tutaj.
Komplet jeszcze w letnich kolorach:)Wisior:
I na koniec parę spineczek.


Mam nadzieję że jeszcze ktoś zajrzy i napisze co myśli o moich pracach, tak abym mogła ciągle się doskonalić bo na razie mam zaległości i muszę po przerwie w robótkowaniu narobić braki i powrócić do wprawy.
Gorąco pozdrawiam Wszystkie osoby, które tu zajrzą:)))