wtorek, 24 stycznia 2012

Powrót z aniołami

Cóż, rzadko ostatnio tu bywam, nie mam czasu na pisanie i aż mi żal że nie daję rady być częstszym gościem w blogowym świecie. Ale może to i dobrze, bo nie za bardzo mam o czym dobrym pisać, a narzekać i pisać o tym że nic pozytywnego nie widzę nie lubię.
Tak więc aby się nie nakręcić na negatywne pisanie już szybciutko pokazuję moje ostatnie dwa anioły, które zamknęłam w ramkach.
A tu powstały dwa anioły na zamówienie. W rękach mają serduszko, to chyba na zbliżające się walentynki:)
Jedna w fioletach

Druga w brązach:


I jeszcze kilka migawek poświątecznych z mojego okna:i z okna w pewnym sklepiku.


A ponieważ ostatnio większość czasu robótkowego poświęcam na frywolitki to jeszcze kilka prac, które stworzyłam dla pewnych miłych osóbek:
Przede mną jeszcze wiele trudnych chwil, (jestem trochę na zakręcie i widzę przed sobą tylko beznadzieję) i mam prośbę do Was:  pomyślcie przez chwilę ciepło o mnie i innych osobach w trudnych sytuacjach i prześlijcie odrobinę pozytywnych wibracji. Może jak wszyscy wyślemy pozytywne myśli w kosmos to świat stanie się odrobinę lepszy!
Ja przesyłam Wam wiele dobrych myśli, dużo uśmiechu i życzę Wam dobrego nastroju i dużo pozytywnych zdarzeń!!!
Mam nadzieję że jeszcze ktoś tu zagląda i nie zapomniałyście zupełnie o mnie. Ja obiecuję poprawę i będę starała się zostawiać ślady na blogach na które do Was wpadam.
Pozdrawiam gorąco:)


12 komentarzy:

Janeczkowo pisze...

Jak zwykle cuda u Ciebie. Fajnie, że się odezwałaś. Widz,że nie tylko dla nas ten początek roku jest trudny, bo wiele zaprzyjaźnionych blogów jakby zmniejszyło swoją aktywność. Pozdrawiam:)

zalesinka pisze...

Witaj, fajnie że się odezwałaś. Przesyłam ciepłe wibracje i dobre myśli w Twoją stronę. I trzeba wierzyć, że po burzy zawsze wychodzi słońce... Pozdrawiam, Agnieszka

zalesinka pisze...

Zapomniałam dopisać, że aniołki są przepiękne, takie ulotne i delikatne. A tildowe anielinki zachwycają. A

Bree pisze...

Edinko, wysylam duzo pozytywneh energii! aniolki piekne, pozdrawia cieplo

Kaprys pisze...

Najpierw miała na Ciebie nakrzyczeć ,,, ale jak doczytałam post do końca zmieniłam zdanie.
Kochana posyłam moc pozytywnej energii ;-))))
Aniołki urocze !!!
Niech mają Cię w swej opiece !!!
Pozdrawiam Agnieszka

aagaa pisze...

Kochan,piękne rzeczy pokazujesz!!!!
A te frywolitkowe gwiazdeczki tak mi się podobają,że chciałabym zamówić u Ciebie już na przyszły rok!! Cudne!!!
Pozdrowionka

Jagna pisze...

Wysyp przepięknych prac :)
przesyłam moc uścisków i pozytywne myśli :)

kaprysia pisze...

Droga Edinko, najpierw się ucieszyłam,że znowu się pokazałaś, a potem zmartwiłam Twoimi problemami. Dobrze Cię rozumiem. Przy własnych kłopotach trudno znaleźć chęci i czas na blog, ale mimo wszystko warto, bo to daje poczucie ,ze nie jesteś sama, że ktoś tam w cyberprzstrzeni czeka i zagląda, co tam u Ciebie słychać, wiem coś o tym:)Pisz, bo to pomaga,pisz o czymkolwiek:))) Trzymam kciuki za Ciebie i posyłam moc dobrych myśli:)
A Twoje lalaczki, aniołki i frywolitki niezmiennie mnie zachwycają. Uściski:)

IVONNA pisze...

Piękności pokazujesz. Aniołeczki śliczne, bardzo podoba mi się pomysł na frywolne aniołki w ramkach. A gwiazdeczki cudeńka.
Ciepłe myśli posyłam, trzymaj się!
Pozdrawiam bardzo serdecznie:)

Edina pisze...

Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe słowa i pozytywne wibracje. Dodały mi one skrzydeł i obiecuję poprawę i częstsze zaglądanie tutaj.
Jest tak jak mówisz Kaprysiu, Wasze komentarze podbudowały mnie i dały poczucie wspólnoty - dziękuję wam jeszcze raz za to:)))

raeszka pisze...

Edytko wysyłam ci całą masę pozytywnych myśli i mam nadzieję, że raz dwa Ci się szybko, wszystko ułoży tak jak chcesz :).

Prace są cudne, jestem nimi zachwycona i podziwiam każdą z osobna :).

ABily pisze...

U ciebie zawsze slicznie szydelkowo i frywolitkowo, bardzo posobaja mi sie aniolki w ramkach, niechaj Cię strzega, mam nadizeje,ze wszystko sie wyprostuje:)