sobota, 30 stycznia 2010

Obrazki i wyróżnienie

Dziś znowu ktoś mile mnie zaskoczył:) Dostałam kolejne wyróżnienie od Kaprysi. Z całego serca Ci dziękuję i mam nadzieję że na nie będę zasługiwać. W pewnych dziedzinach nadal raczkuję i wielu moim pracom daleko jeszcze do doskonałości. Takie wyróżnienie zobowiązuje i dodaje skrzydeł lepiej od "Redbulla" .
Jak tylko komp będzie mi lepiej działał przekażę je dalej.
A tak przy okazji: Witam wszystkie moje obserwatorki:)) (wcześniej tego nie uczyniłam) i dziękuję wam że do mnie wpadacie i czasem pozostawiacie swój ślad:)) Mam nadzieję że będziecie nadal wpadać, będzie mi bardzo miło.
A teraz z innej beczki; stworzyłam dwa obrazki przez przypadek, pod wpływem chwili:)

Miałam dwie ramki i postanowiłam je wykorzystać. Wprawdzie miały być inne obrazki, ale jak zrobiłam ramki postanowiłam dodać napis, który nie pasował do mojej pierwszej koncepcji. Tak więc powstały takie małe obrazki z aniołkami:) 
Teraz przede mną kolejne wyzwanie związane z wymianką: produkcja kartki. W życiu nie zrobiłam żadnej kartki, tak więc to będzie pierwsza moja produkcja. Już mam w głowie pomysł, ale jak znam siebie jak zacznę produkcję, efekt końcowy będzie zupełnie inny.
W kolejnym poście przedstawię swoje kolejne prace dekupażowe. Właśnie wczoraj razem ze swoją sąsiadką zabrałyśmy się do pracy, w ramach spotkań "gospodyń wiejskich" jak to nazywa mój M.
W "kupie" zawsze milej się pracuje:))
Pozdrawiam weekendowo wszystkich odwiedzających


2 komentarze:

karolka pisze...

Ty przynajmniej zaczęłaś już pracę na wymiankę, a ja jestem daleko w polu! :)

Co do ramek kolory są typowo w moim stylu :)

Pozdrawiam cieplutko!

MROFKA pisze...

Ten kto je dostanie będzie zadowolony. Ja też nie zaczęłam pracy nad wymiankami
Co do wyróżnień, każde cieszy i tak jak piszesz dodaje skrzydeł.